Iluzjonista Konrad Mościński

Iluzjonista Konrad Mościński

Artysta urodzony w Wiedniu. Od najmłodszych lat iluzjonista Konrad był zafascynowany wysokobudżetowymi występami najsłynniejszego amerykańskiego iluzjonisty - Davida Copperfield'a. Ciekawość do tej widowiskowej, lecz trudnej sztuki przejawiała się coraz częściej podczas licznych występów iluzjonistycznych, w których chętnie brał udział.

Według książek poświęconych znaczeniom imion Konrad symbolizuje osobę śmiałą i odważną - właśnie taki jest na scenie. Łatwo nawiązuje kontakt z widownią. Również najmłodsza publiczność docenia zaangażowanie artysty.

Iluzjonista Konrad Mościński posiada w swoim dorobku artystycznym wielokrotny udział w konkursie iluzji scenicznej podczas Ogólnopolskich Warsztatów Iluzjonistycznych we Wrocławiu, gdzie w 2011 roku został laureatem XI odsłony. Zaprezentował sztukę manipulacji - najtrudniejszą dziedzinę iluzji polegającą na sprawności palców i dłoni iluzjonisty. X i XII edycja konkursu przyniosła Konradowi II miejsce. Natomiast w 2016 roku starania iluzjonisty zostały nagrodzone wyróżnieniem.

Obecnie regularnie występuje z pokazami scenicznymi dla licznych instytucji oraz osób prywatnych. Swoją bogatą wiedzą dzielił się przy produkcjach teatralnych, w których to była wykorzystywana technika iluzjonistyczna. Współpracował między innymi z Teatrem Narodowym w Warszawie.