Iluzjonista dla dzieci

Magiczna rozrywka dla najmłodszych

Najbardziej dopracowany program w ofercie Iluzjonisty Konrada Mościńskiego. Pokazy iluzji dla dzieci były pierwszymi występami w magicznej przygodzie Konrada. Prezentowany program powstał dzięki wyciągniętym wnioskom i spostrzeżeniom z ogromnej ilości pokazów dla dzieci. Tutaj liczy się doświadczenie.

Konrad Mościński – Iluzjonista dla dzieci
Konrad Mościński – Iluzjonista dla dzieci

Pokazy iluzji dla dzieci

Konrad Mościński to uśmiechnięty i pogodny iluzjonista dla dzieci, ze świetnym podejściem do najmłodszych. Nie bez znaczenia jest również wiek iluzjonisty. Dzieci o wiele szybciej zyskują sympatię oraz zaufanie do młodego i radosnego iluzjonisty. Każdy pokaz gwarantuje niezapomniane przeżycia. Konrad to doświadczony iluzjonista dla dzieci, który dba o to, by najmłodsi czuli się wyjątkowo, a magiczne napięcie rosło z każdą chwilą przedstawienia. Pozytywna atmosfera towarzyszy całemu spektaklowi. Iluzjonista zapewnia rozrywkę również podczas imprez urodzinowych.

Doświadczony iluzjonista dla dzieci

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pokazach dla dzieci program został dokładnie przeanalizowany podczas wielu występów. Otrzymujesz dopracowany program z przemyślanym każdym trikiem. Iluzjonista w trakcie pokazu dla dzieci korzysta z ciekawych i kolorowych rekwizytów, a podczas występu ma świetny kontakt z widownią. Dzieci chętnie asystują we wspólnych trikach, jednak największym atutem iluzjonisty Konrada Mościńskiego jest jego ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Zyskujesz dzięki temu gwarancję udanego występu, który na długo pozostanie w pamięci najmłodszej widowni.

Sprawdź co oferuję dla dzieci

Pokaz urodzinowy

 • Półgodzinny pokaz iluzji
 • Dla dzieci do 12 lat
 • Komediowe i interaktywne show
 • Zamiana solenizanta w iluzjonistę
 • Lewitacja stoliczka
 • Pamiątkowe zdjęcia i autografy

Prywatny pokaz w domu lub w mieszkaniu

Warsztaty iluzji

 • Od 30 do 60 minut
 • Zręcznościowe triki
 • Proste rekwizyty
 • Dla starszych dzieci
 • Dla grup zorganizowanych

Warsztaty o charakterze zręcznościowym, dostępne tylko jako dodatek do Małego pokazu

Wszystko jasne? Sprawdzić dostępność terminu?

Wiodący iluzjonista dla dzieci

Trzymająca w napięciu rozrywka i komediowe triki to najtrafniejsze określenia, które oddają przebieg spektaklu, jaki odgrywa zawodowy iluzjonista na urodziny czy inną okazję. Zamówienie występu Konrada Mościńskiego na imprezę najmłodszych stanowi sprawdzony sposób na uatrakcyjnienie zabawy i wniesienie do niej nieco magicznego klimatu. Pokaz iluzji budzi ciekawość, uruchamia wyobraźnię, a przede wszystkim sprawia, że zgromadzeni nie mogą opanować śmiechu.

Interaktywny pokaz iluzji

Każdy pokaz magii przebiega w taki sposób, aby jego uczestnicy nie byli tylko biernymi obserwatorami, ale również brali czynny udział w prezentowanych trikach. Iluzjonista dla dzieci potrafi doskonale współpracować z młodymi widzami i razem z nimi prowadzi występ.

Iluzjonista Konrad Mościński podczas pokazu iluzji dla dzieci
Iluzjonista Konrad Mościński podczas pokazu iluzji dla dzieci
Pokaz iluzjonisty dla dzieci podczas dużej imprezy scenicznej
Pokaz iluzjonisty dla dzieci podczas dużej imprezy scenicznej

Iluzjonista na urodziny

Urodziny to szczególny dzień dla małego solenizanta. Iluzjonista Konrad Mościński oferuje na tę uroczystość szczególny program przeznaczony dla dzieci, najczęściej w wieku 5-12 lat. Pokaz może odbyć się w domu lub mieszkaniu, jak również w restauracji bądź bawialni. Konrad Mościński przygotował niezwykłe triki i rekwizyty, dzięki którym przy wsparciu małego solenizanta, który zamieni się w pomocnika iluzjonisty, wyczaruje niesamowite rzeczy wprawiające w zdumienie całą widownię, również tę dorosłą! Iluzjonista od początku swojej kariery występuje jako iluzjonista dla dzieci na urodziny, dzięki czemu ma doświadczenie w tworzeniu pokazów dla najmłodszych.

Dedykowany program dla najmłodszych

W trakcie swojej kariery Konrad bardzo dobrze poznał psychikę młodego człowieka i wie, jak wzbudzić jego zainteresowanie i pobudzić kreatywność, pokazując magiczne sztuczki. Zadowoleni klienci i uśmiechnięte buzie maluchów są jego najlepszą rekomendacją. Iluzjonista to doskonały pomysł na oryginalną, magiczną niespodziankę i urozmaicenie dziecięcej imprezy. Pokaz magii to seans pełen śmiechu i dobrej zabawy.

Nie jesteś jeszcze pewny?

Możesz bez żadnych zobowiązań wstępnie zarezerwować swój termin na 3 dni.