Iluzjonista dla dzieci Konrad Mościński

Dzięki ponad 6 latach doświadczenia w pokazach dla dzieci, program został dokładnie przeanalizowany podczas wielu występów. Otrzymują Państwo dopracowany program z przemyślanym każdym trikiem. Iluzjonista w trakcie pokazu dla dzieci korzysta z ciekawych i kolorowych rekwizytów, a podczas występu ma świetny kontakt z widownią. Dzieci chętnie asystują w sztuczkach, jednak największym atutem iluzjonisty Konrada Mościńskiego jest jego ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Otrzymują Państwo dzięki temu gwarancję udanego występu, który na długo zostanie w pamięci Państwa pociech.

Konrad Mościński to uśmiechnięty i pogodny iluzjonista dla dzieci, ze świetnym podejściem do najmłodszych. Nie bez znaczenia jest również wiek iluzjonisty. Dzieci o wiele szybciej zyskują sympatię oraz zaufanie do młodego i radosnego iluzjonisty.

Program jest przeznaczony na:

  • Pokazy iluzji podczas urodzin w domu, salach zabaw i innych lokalach
  • Pokazy w przedszkolach oraz w szkołach podstawowych
  • Pozostałe imprezy dla dzieci
Pokaz iluzji z udziałem dzieci

Czas trwania programu wynosi 30 minut.

Występ iluzjonisty na festynie dla dzieci
Pokaz iluzji dla dzieci w centrum handlowym

Magik na urodziny

Urodziny to szczególny dzień dla małego solenizanta. Magik Konrad Mościński oferuje na tę uroczystość szczególny program przeznaczony dla dzieci, najczęściej w wieku 5-10 lat. Pokaz może odbyć się zarówno w Państwa domu lub mieszkaniu, jak również w lokalu, który wynajmiecie w celu urządzenia urodzinowego przyjęcia. Magik to doskonały pomysł na oryginalną niespodziankę dla malucha obchodzącego urodziny, jak też sposób na urozmaicenie dziecięcej imprezy.

Konrad Mościński przygotował niezwykłe triki i rekwizyty, dzięki którym przy wsparciu małego solenizanta, który zamieni się w pomocnika iluzjonisty, wyczaruje niesamowite rzeczy wprawiające w zdumienie całą widownię, również tę dorosłą! Iluzjonista od początku swojej kariery występuje jako magik na urodziny, dzięki czemu ma doświadczenie w tworzeniu pokazów dla najmłodszych. Wielu zadowolonych klientów i uśmiechnięte buzie maluchów są najlepszą rekomendacją.

Iluzjonista w trakcie sztuczki z udziałem solenizanta
Magik podczas pokazu na urodzinach

Powrót na górę strony