Sztuką iluzji zajmuję się zawodowo

  • 6 województw na trasach występowych
  • 13 lat doświadczenia artystycznego
  • 102 opinie w Google Mapach
  • 106 przedstawień rocznie
  • 562 godziny spędzone na scenie

Aktualizacja: maj 2023

Występuję dla najlepszych

Dołącz do grona moich zadowolonych klientów. Bez względu na to czy organizujesz małe kameralne przyjęcie, czy dużą sceniczną imprezę, chętnie wystąpię dla Ciebie i Twoich gości. Posiadam doświadczenie w pokazach zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Najlepszy iluzjonista według opinii w Google Mapach

Przekonaj się, dlaczego klienci decydują się na mnie, zarówno przy pokazach dla dzieci, jak i dla dorosłych. Podejmuję się pokazów małych, dużych i zawsze daje z siebie 100%, o czym świadczą opinie o mnie. Przeczytaj opinie w Google Mapach i przekonaj się sam.

Iluzjonista Konrad Mościński
Zapraszam do mojego magicznego świata iluzji
Iluzjonista Konrad Mościński
Wyczaruję przedstawienie na Twoją imprezę

ProfesjonalnyDoświadczonyZawodowyPogodnyKomediowyWszechstronnySprawdzony artysta

Konrad Mościński to iluzjonista urodzony w Wiedniu. Od najmłodszych lat zafascynowany był wysokobudżetowymi występami najsłynniejszego amerykańskiego iluzjonisty – Davida Copperfielda. Ciekawość do tej widowiskowej, lecz trudnej sztuki zamieniła hobby, pasję w swoją drogę zawodową. Występuje z pokazami kameralnymi, jak i dużymi scenicznymi przedstawieniami. Swoją bogatą wiedzą dzielił się przy produkcjach teatralnych, w których to była wykorzystywana technika iluzjonistyczna. Współpracował z Teatrem Narodowym w Warszawie. Iluzjonista Konrad Mościński posiada w swoim dorobku artystycznym wielokrotny udział w konkursach iluzji scenicznej podczas Ogólnopolskich Warsztatów Iluzjonistycznych we Wrocławiu, gdzie w 2011 roku został laureatem XI odsłony. Zaprezentował sztukę manipulacji – najtrudniejszą dziedzinę iluzji polegającą na sprawności palców i dłoni iluzjonisty. X i XII edycja konkursu przyniosła Konradowi II miejsce. Natomiast w 2016 roku starania iluzjonisty zostały nagrodzone wyróżnieniem.