Sztuką iluzji zajmuję się zawodowo

  • 7 województw na trasach występowych
  • 14 lat doświadczenia artystycznego
  • 106 przedstawień rocznie
  • 109 opinii w Google Mapach
  • 596 godzin spędzonych na scenie

Występuję dla najlepszych

Dołącz do grona moich zadowolonych klientów. Bez względu na to czy organizujesz małe kamerale przyjęcie, czy dużą sceniczną imprezę, chętnie wystąpię dla Ciebie i Twoich gości. Posiadam doświadczenie w pokazach zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Najlepszy iluzjonista według opinii w Google Mapach

Przekonaj się, dlaczego klienci decydują się na mnie, zarówno przy pokazach dla dzieci, jak i dla dorosłych. Podejmuję się pokazów małych, dużych i zawsze daje z siebie 100%, o czym świadczą opinie o mnie. Przeczytaj opinie w Google Mapach i przekonaj się sam.

Iluzjonista Konrad Mościński
Zapraszam do mojego magicznego świata iluzji
Iluzjonista Konrad Mościński
Wyczaruję przedstawienie na Twoją imprezę

ProfesjonalnyDoświadczonyZawodowyPogodnyKomediowyWszechstronnySprawdzony artysta

Konrad Mościński to iluzjonista urodzony w Wiedniu. Od najmłodszych lat zafascynowany był wysokobudżetowymi występami najsłynniejszego amerykańskiego iluzjonisty – Davida Copperfielda. Ciekawość do tej widowiskowej, lecz trudnej sztuki zamieniła hobby, pasję w swoją drogę zawodową. Występuje z pokazami kameralnymi, jak i dużymi scenicznymi przedstawieniami. Swoją bogatą wiedzą dzielił się przy produkcjach teatralnych, w których to była wykorzystywana technika iluzjonistyczna. Współpracował z Teatrem Narodowym w Warszawie. Iluzjonista Konrad Mościński posiada w swoim dorobku artystycznym wielokrotny udział w konkursach iluzji scenicznej podczas Ogólnopolskich Warsztatów Iluzjonistycznych we Wrocławiu, gdzie w 2011 roku został laureatem XI odsłony. Zaprezentował sztukę manipulacji – najtrudniejszą dziedzinę iluzji polegającą na sprawności palców i dłoni iluzjonisty. X i XII edycja konkursu przyniosła Konradowi II miejsce. Natomiast w 2016 roku starania iluzjonisty zostały nagrodzone wyróżnieniem.