Iluzjonista dla rodzin

Pokaz iluzji dla całej rodziny

Masz w planach organizację imprezy, w której udział będą brać dorośli z dziećmi? Szukasz oryginalnej atrakcji, lecz nie wiesz, co może miło zaskoczyć zaproszonych gości? Z pomocą przychodzi doświadczony Iluzjonista Konrad Mościński, który jest w stanie zapewnić dużo dobrej zabawy zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Konrad Mościński – iluzjonista dla rodzin
Konrad Mościński – iluzjonista dla rodzin

Pokazy iluzji dla rodzin

Iluzjonista dla rodzin Konrad Mościński od lat zajmuje się pokazami iluzji dla widowni w różnym wieku. Świetnie sobie radzi z małymi dziećmi, tymi nieco starszymi, jak i dorosłymi. Do tego jest w stanie zaprezentować przedstawienie, które dostarczy rozrywki na wysokim poziomie i sprawi, że nawet osoby niebędące nigdy na pokazie iluzjonisty pokochają takie widowisko. Iluzjonista Konrad przygotuje komediowe i widowiskowe przedstawienie. Nierozłącznym elementem takie spektaklu jest branie przez widownię aktywnego udziału w wybranych trikach. Jest to dodatkowa szansa na przeżycie czegoś wyjątkowego, czego inni będą mogli tylko pozazdrościć.

Na każdą imprezę rodzinną

Iluzjonista posiada talent do tworzenia spektakularnych iluzji, ale również kocha to, co robi i posiada w tym bogate doświadczenie. Sprawdzi się praktycznie na każdej imprezie, w której będą brać udział rodziny z dziećmi. Nie ma dla niego znaczenia, czy będzie występował na dużej scenie, w sali widowiskowej, czy podczas kameralnej prywatnej imprezy. Jest otwarty na indywidualne potrzeby swoich klientów i chętnie realizuje nawet najbardziej wymagające realizacje.

Sprawdź ofertę dla rodzin

Podstawowy

 • Pokaz iluzji do 30 minut
 • Komediowe i interaktywne show
 • Mobilna kurtyna sceniczna
 • Obsługa techniczna asystenta

Prezentacja samych najkonkretniejszych iluzji

Ekstra

 • Pokaz iluzji do 45 minut
 • Komediowe i interaktywne show
 • Mobilna kurtyna sceniczna
 • Obsługa techniczna asystenta
 • Pełne oświetlenie sceniczne
 • Trik bisowy na życzenie
 • Show iluzja + światło + muzyka
 • Dodatkowe iluzje Premium

Pełnowymiarowe przedstawienie w najbardziej widowiskowej oprawie wizualnej. Zalecane do pokazów na dedykowanej sali.

Wszystko jasne? Sprawdzić dostępność terminu?

Przejdź do kontaktu

Zatrudnij iluzjonistę

Iluzjonistę możesz zatrudnić na wszelkie imprezy okolicznościowe – zaczynając od urodzin, a na komunii kończąc. Do tego warto pomyśleć o takiej atrakcji przy okazji organizacji imprezy firmowej dla rodzin z dziećmi, w tym na przykład na pikniku lub festynie.

Przedstawienie w pełnej oprawie artystycznej

Zawodowy iluzjonista jest w stanie nie tylko zapewnić oryginalną i nietuzinkową atrakcję podczas organizowanego wydarzenia, ale również może kompleksowo zająć się przygotowaniem takiego pokazu. Możesz zamówić pokaz iluzji z widowiskową oprawą, mobilną kurtyną, nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym.

Pokaz iluzji dla rodzin
Pokaz iluzji dla rodzin
Iluzjonista Konrad Mościński podczas rodzinnego przedstawienia
Iluzjonista Konrad Mościński podczas rodzinnego przedstawienia

Masz specjalne życzenie?

Iluzjonista jest otwarty na indywidualne oczekiwania swoich klientów, więc możesz śmiało przedstawiać swoje potrzeby. Im lepiej opiszesz swoją imprezę, tym lepsze przedstawienie iluzjonista będzie w stanie przygotować. Poza tym warto pamiętać, że artysta zawsze dostosowuje się do charakteru danej imprezy, a nawet do wieku widowni.

Fachowy iluzjonista dla rodzin

Zaproś zawodowego iluzjonistą na swoją imprezę, który przygotuje pokaz iluzji od A do Z. Masz do dyspozycji utalentowanego artystę o bogatym doświadczeniu. Sztuka iluzji jest wizualną atrakcją dla gości w każdym wieku, przypadająca w gust nawet najbardziej wymagającej widowni. Pokaz iluzji powinien zostać główną atrakcją Twojej imprezy.

Nie jesteś jeszcze pewny?

Możesz bez żadnych zobowiązań wstępnie zarezerwować swój termin na 3 dni.