Iluzjonista na wesele

Ten wyjątkowy wieczór musi być magiczny

Iluzjonista na wesele to atrakcja, która zapewni wyjątkowy spektakl. Zamówienie występu stanowi wspaniały sposób na zapewnienie gościom oryginalnej atrakcji. W większości przypadków pokaz iluzji na wesele przewiduje show trwające nie dłużej niż 40 minut. Seans magii stworzy okazję do przerwy regenerującej siły po szaleństwach na parkiecie. W trakcie wesela goście zyskają okazję zobaczenia widowiskowych iluzji, jak i do świetnej zabawy.

Konrad Mościński – Iluzjonista na wesele
Konrad Mościński – Iluzjonista na wesele

Wybierz zawodowego artystę

Konrad Mościński to profesjonalny iluzjonista, który prezentuje pokazy magii w komediowym wydaniu. Dzięki temu widowisko wywołuje pozytywne emocje i sprawia, że na twarzach gości weselnych pojawiają się niewymuszone uśmiechy. Pokaz iluzji to rozrywka, która ciekawi i wzbudza zainteresowanie wśród wszystkich gości. Profesjonalny iluzjonista prowadzi interakcję z uczestnikami przyjęcia, zachęcając ich do aktywnego udziału w występie. Najczęściej przedstawienie ma charakter magicznej niespodzianki zaplanowanej na godziny wieczorne.

Ten wyjątkowy wieczór musi być magiczny

Jako profesjonalny iluzjonista na wesele, Konrad Mościński łączy w sobie pożądane umiejętności interpersonalne z mistrzowskim wyćwiczeniem prezentowanych magicznych trików. Doświadczenie i prawdziwe zamiłowanie do sztuki iluzji zapewniają atrakcyjny występ. Iluzjonista zna zwyczaje panujące na weselu. Specjalnie przygotowany pokaz iluzji na wesele jest prowadzony w komediowym nastroju, który najlepiej sprawdza się podczas takiego przyjęcia.

Sprawdź ofertę na wesele

Podstawowy

 • Pokaz iluzji do 30 minut
 • Komediowe i interaktywne show
 • Mobilna kurtyna sceniczna
 • Obsługa techniczna asystenta

Prezentacja samych najkonkretniejszych iluzji

Ekstra

 • Pokaz iluzji do 40 minut
 • Komediowe i interaktywne show
 • Mobilna kurtyna sceniczna
 • Obsługa techniczna asystenta
 • Rozszerzone oświetlenie sceniczne
 • Trik bisowy na życzenie
 • Show iluzja + światło + muzyka
 • Dodatkowe iluzje Premium

Dla Par Młodych, którym zależy na najbardziej widowiskowym przedstawieniu

Wszystko jasne? Sprawdzić dostępność terminu?

Przejdź do kontaktu

Widowiskowy pokaz iluzji na wesele od A do Z

Każdej Młodej Parze zależy, aby ich weselna impreza miała niezapomniany charakter. Iluzjonista Konrad oferuje nie tylko wspaniały występ, ale także profesjonalną organizację. Iluzjonista chętnie ustala wszystkie kwestie organizacyjnie, aby pokaz wyglądał efektownie i został sprawnie przygotowany.

Magiczna atrakcja na wesele

Iluzjonista na wesele powinien cechować się umiejętnością nawiązywania kontaktu i wzbudzania zaufania. Do tego niezbędne jest poczucie humoru i oczywiście wysoki stopień opanowania sztuki iluzji. Dokładnie taki jest Konrad, którego warsztat ukształtowała wieloletnia kariera.

Interaktywny pokaz iluzji na wesele
Interaktywny pokaz iluzji na wesele
Iluzjonista podczas wesela w Krakowie
Iluzjonista podczas wesela w Krakowie

Iluzjonista na wesele z doświadczeniem

Z branżą weselną związany od 2012 roku. Od tego czasu z każdym występem sukcesywnie poszerza liczbę zadowolonych klientów. Potrafi rozbawić publiczność w każdym wieku. Pokazy na weselach są przepełnione iluzją sceniczną na najlepszym poziomie oraz humorystyczną oprawą całego programu. Iluzjonista angażuję do pokazu Parę Młodą oraz gości weselnych.

Prawdziwie magiczne wesele

Kluczem do udanego występu na weselu jest wprowadzenie do niego elementów bezpośrednio odwołujących się do tematyki ślubu. Jedną z takich sztuczek są tak zwane łączące się pierścienie, które w większej skali odwzorowują obrączki ślubne. Niezwykle istotne jest scalenie ruchów iluzjonisty z podkładem muzycznym. Pokaz jest prezentowany zazwyczaj na środku parkietu tak, aby wszyscy goście mogli komfortowo oglądać spektakl. Tuż przed samym występem przygotowywana jest mobilna kurtyna, która spełnia rolę estetycznego tła podczas przedstawiania oraz jest jednocześnie zapleczem dla asystenta. Dodatkowo oprawa wizualna może zostać rozszerzona o efektowne oświetlenie sceniczne.

Nie jesteś jeszcze pewny?

Możesz bez żadnych zobowiązań wstępnie zarezerwować swój termin na 3 dni.