Weselne wymagania techniczne

Wymagania techniczne mogą nieznacznie różnić się w zależności od Twojej imprezy, lecz w większości przypadków będą bardzo podobne. Zapewnienie odpowiednich warunków technicznych jest niezbędne do zaprezentowania pokazu iluzji.

 1. Parkiet przed widownią

  Przestrzeń o minimalnym wymiarze 5x5 metrów, licząc od niezastawionej przestrzeni od sprzętów innych wykonawców, miejsca przeznaczonego dla widowni, filarów i innych ograniczeń konstrukcyjnych sali. Wysokość sali min. 2,5 metra. Brak filarów między miejscem pokazu a widownią.

 2. Nagłośnienie

  Możesz dodatkowo zamówić z pokazem

  Poprawnie zestrojony system nagłośnieniowy (L+R), wolny od brumów, szumów i przydźwięków, pokrywający równo cały obszar publiczności. Wszystkie głośniki tej samej firmy, wykonane przez profesjonalną firmę o uznanej reputacji. Iluzjonista przywozi własną konsoletę, z której podaje gotowy miks L+R. Dopuszczamy wpięcie naszej konsolety w lokalną. Prosimy o przygotowanie absolutnie pustego „przelotu” L+R, bez ustawionej korekcji i jakichkolwiek procesorów dynamiki.

 3. Oświetlenie

  Możesz dodatkowo zamówić z pokazem

  Oświetlenie frontowe białe ciepłe (Fresnel, PC) lub bardzo dobrze oświetlone miejsce pokazu w inny sposób.

 4. Garderoba

  Zamykana garderoba na wyłączność o wymiarach min. 6m2, jak najbliżej miejsca pokazu.

 5. Widownia

  Widownia w układzie teatralnym, aby publiczność mogła oglądać pokaz tylko i wyłączenie z przodu (nie pod kątem większym niż 45 stopni względem centralnego punktu pokazu).

 6. Montaż i krótka próba dźwięku

  Iluzjonista potrzebuje do 30 minut na bezpośredni montaż i krótką próbę dźwięku. O dokładny czas zapytaj po wybraniu opcji programowej.

Pobierz wymagania techniczne

 • Wymagania techniczne (weselne)