Iluzja jest sztuką, która doskonale wykonana, może wzbudzać nie tylko ciekawość, ale i wielkie emocje. Z tego powodu dobrym pomysłem jest urozmaicenie różnego typu uroczystości, zarówno prywatnych, jak i firmowych, właśnie o pokaz magika. Jeśli pragniesz, aby organizowana przez Ciebie impreza była czymś wyjątkowym, postaw na profesjonalistę.

Na czym polega show?

Iluzjonista to znakomity wybór na imprezę firmową, wyjazd, czy spotkanie integracyjne, zwłaszcza, że pokaz silnie angażuje publiczność i ma ona szansę aktywnie wziąć udział w poszczególnych trikach. Konrad Mościński specjalizuje się w iluzji scenicznej, która jest bardzo widowiskowa.

Wśród efektownych trików znajdują się między innymi:

  • Przecinanie ręki
  • Lewitacja stoliczka
  • Łączące się pierścienie
  • Wyczarowanie śniegu
  • Przenikanie ręki przez szybę
Magik w trakcie triku z łyżką i widelcem

Pokaz odbywa się najczęsciej na scenie, bądź na parkiecie na środku sali tak, aby wszelkie sztuczki były dobrze widoczne i aktywizowały publiczność. Dodatkowym atutem show jest jego aspekt humorystyczny, triki przeplatają się ze śmiesznymi gagami. Efektowne i widowiskowe sztuczki pozwalają stworzyć pełen humoru i elegancji spektakl. Swoim sposobem prowadzenia pokazu, iluzjonista rozbawi każdego!

Oferta dla firm

Dzięki pokazowi iluzjonisty, nawet mniejsza impreza firmowa lub bankiet mogą zyskać rangę eleganckiego wydarzenia. Dotychczas Konrad Mościński gościł na imprezach takich firm, jak: Orlen, IBM, Helios, czy Tauron Polska Energia. Do Państwa dyspozycji pozostaje profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie pokazu. Sprawna organizacja, rzetelność oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że całość jest perfekcyjnie dopracowana, a widzowie otrzymują rozrywkę na najwyższym poziomie. Pokaz jest bardzo efektowny, zadziwia i bawi.
Czas trwania spektaklu wynosi od 30 do 60 minut.

Iluzjonista podczas pokazu wyczarowuje śnieg
Pokaz iluzji z udziałem widowni na imprezie firmowej

Postaw na wydarzenie, które dostarczy niezapomnianych wrażeń!