Plenerowe wymagania techniczne

Wymagania techniczne mogą nieznacznie różnić się w zależności od Twojej imprezy, lecz w większości przypadków będą bardzo podobne. Zapewnienie odpowiednich warunków technicznych jest niezbędne do zaprezentowania pokazu iluzji.

 1. Scena

  Scena na podwyższeniu o minimalnym wymiarze 5x5 metrów, licząc od niezastawionej przestrzeni od sprzętów innych wykonawców i innych ograniczeń konstrukcyjnych sceny, całkowicie osłonięta z 3 stron (z tyłu i po bokach) w sposób uniemożliwiający podglądanie pokazu przez kogokolwiek z boku lub z tyłu sceny.

 2. Nagłośnienie

  Poprawnie zestrojony system nagłośnieniowy (L+R), wolny od brumów, szumów i przydźwięków, pokrywający równo cały obszar publiczności. Wszystkie głośniki tej samej firmy, wykonane przez profesjonalną firmę o uznanej reputacji. Iluzjonista przywozi własną konsoletę, z której podaje gotowy miks L+R. Dopuszczamy wpięcie naszej konsolety w lokalną. Prosimy o przygotowanie absolutnie pustego „przelotu” L+R, bez ustawionej korekcji i jakichkolwiek procesorów dynamiki.

 3. Oświetlenie

  Oświetlenie frontowe białe ciepłe (Fresnel, PC; w zależności od pory dnia) oraz kontra koloryzująca scenę (reflektory RGB).

 4. Garderoba

  Namiot min. 3x3 metry w formie garderoby, zamykany z wszystkich 4 stron, nieprzeźroczysty, zapewniający prywatność, przy samym bocznym wejściu na scenę (najlepiej z lewej strony, patrząc od strony widowni; przy samych schodach). Namiot w odległości większej niż kilka metrów od bocznych schodów nie jest dozwolony.

 5. Widownia

  Widownia w układzie teatralnym, aby publiczność mogła oglądać pokaz tylko i wyłączenie z przodu (nie pod kątem większym niż 45 stopni względem centralnego punktu pokazu).

 6. Montaż i krótka próba dźwięku

  Iluzjonista potrzebuje do 30 minut na bezpośredni montaż i krótką próbę dźwięku. O dokładny czas zapytaj po wybraniu opcji programowej.

Pobierz wymagania techniczne

 • Wymagania techniczne (plenerowe)