Plenerowe wymagania techniczne

Wymagania techniczne mogą nieznacznie różnić się w zależności od Twojej imprezy, lecz w większości przypadków są bardzo podobne. Zapewnienie odpowiednich warunków technicznych jest niezbędne do zaprezentowania pokazu iluzji na odpowiednim poziomie artystycznym.

 1. Scena

  Scena o minimalnym wymiarze 5x5 metrów, licząc od niezastawionej przestrzeni od sprzętów i rekwizytów innych wykonawców, osłonięta z tyłu i po bokach przed wzrokiem i warunkami atmosferycznymi.

 2. Nagłośnienie

  Poprawnie zestrojony system nagłośnieniowy (L+R), wolny od brumów, szumów i przydźwięków, pokrywający równo cały obszar publiczności. Wszystkie głośniki tej samej firmy, wykonane przez profesjonalną firmę o uznanej reputacji. Iluzjonista przywozi własną konsoletę, z której podaje gotowy miks L+R. Dopuszczamy wpięcie naszej konsolety w lokalną. Prosimy o przygotowanie absolutnie pustego „przelotu” L+R, bez ustawionej korekcji i jakichkolwiek procesorów dynamiki.

 3. Oświetlenie

  Oświetlenie frontowe białe ciepłe (Fresnell, PC; w zależności od pory dnia) oraz kontra, koloryzująca scenę (reflektory RGB).

 4. Garderoba

  Namiot min. 3x3 metrów w formie garderoby, zamykany z wszystkich 4 stron, tuż przy samym bocznym wejściu na scenę (najlepiej z lewej strony, patrząc od strony widowni).

 5. Widownia

  Widownia w układzie teatralnym, aby publiczność mogła oglądać pokaz tylko i wyłączenie z przodu (nie pod kątem większym niż 45 stopni względem centralnego punktu pokazu).

 6. Montaż i krótka próba dźwięku

  Iluzjonista potrzebuje do 30 minut na bezpośredni montaż i krótką próbę dźwięku. O dokładny czas zapytaj po wybraniu opcji programowej.

Pobierz wymagania techniczne

 • Wymagania techniczne (plenerowe)