Wybrane efekty prezentowane podczas pokazu iluzji na weselu:

Łączące się pierścienie

W programie nie brakuje nawiązań do uroczystości weselnej. Jednym z takich symbolów są obrączki ślubne Młodej Pary. W iluzji dla lepszej widoczności prezentowanego efektu użyte zostały wielokrotnie większe obręcze sceniczne. Iluzjonista w magiczny sposób łączy pierścienie. Etiuda ułożona pod oprawę muzyczną, która została wytrenowana z dokładnością co do każdej sekundy przedstawienia.

Przecinanie ręki

Podobno Konrad za swoją pasję dałbym sobie uciąć rękę. Dzięki iluzji ten efekt jest jak najbardziej możliwy. Iluzjonista umieszcza swoją rękę w rekwizycie a następnie przecina ją za pomocą dwóch gilotyn. Numer prezentowany do żywej i dynamicznej muzyki. Osłupienie widzów gwarantowane. Iluzja prezentowana przez niewielu magików w Polsce - głównie za sprawą dużego i drogiego rekwizytu.

Przenikanie ręki przez szybę

przenikanie ręki przez szybę

Dla iluzjonisty nie ma rzeczy nie możliwych. Właśnie z programu pod tytułem pochodzi omawiana iluzja. Iluzjonista prezentuje z dwóch stron taflę szkła. Publiczność ma szansę na dokładne sprawdzenie rekwizytu z bliska. Iluzjonista w magiczny sposób przenika swoją rękę przez szkło. Na sam koniec widownia ma ponowną szansę na skontrolowanie rekwizytu. Iluzja była prezentowana również w telewizji podczas programu na żywo. Nagranie można obejrzeć w galerii.

Pojawienie śniegu

pojawienie śniegu

Według złotej zasady iluzjonistów w pokazie iluzji najważniejszy jest ostatni numer. W tym przypadku iluzjonista Konrad Mościński nie marnuje cennego czasu publiczności. W tym typowo magicznym i bajkowym numerze iluzjonista pojawia z rąk śnieg - niezależnie od aktualnego miesiąca, pogody i temperatury za oknem. Z rąk magika wyłania się śnieg, który unosi aż po sam sufit sali weselnej. Dopiero tak magiczna i wyjątkowa iluzja może sfinalizować pokaz iluzji Konrada Mościńskiego.


Iluzjonista Konrad Mościński na wesele - pozwól się oczarować!

Zalecane wymagania techniczne pokazu weselnego

Jak zorganizować pokaz iluzji na odpowiednim poziomie artystycznym

  • Przestrzeń o wymiarach min. 5x4 metry naprzeciwko siedzącej widowni. Brak w tle lustra lub szyby.
  • Możliwość podpięcia się pod nagłośnienie zespołu weselnego lub dj'a.
  • Pomieszczenie w pobliżu miejsca występu w formie garderoby.

Dodatkowe wymagania i uwagi mogą przekazywane indywidualnie w zależności od zlecenia. W przypadku problemów lub pytań proszę o kontakt.

Iluzjonista Konrad Mościński

Wybierz sprawdzonego iluzjonistę na wesele

Iluzjonista na weselu

Z branżą weselną związany od 2012 roku. Od tego czasu z każdym występem sukcesywnie poszerza liczbę zadowolonych klientów. Potafi rozbawić publiczność w każdym wieku. Pokazy na weselach są przepełnione iluzją sceniczną na najlepszym poziomie oraz humorystyczną oprawą całego programu.
Więcej o wykonawcy